KN102M20030*35A
KN102M20030*35A KN102M20030*35A - Brand New KFSON Horn-Type Electrolytic Capacitors
Buy Now
KN102M20030*35A
KN102M20030*35A - Brand New KFSON Horn-Type Electrolytic Capacitors
Manufacturer Part No: KN102M20030*35A In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
容值:1000uF 精度:±20% 额定电压:200V 电容体直径:30mm 电容体长度:35mm 脚间距:10mm 工作寿命:2000hrs@105℃ 工作温度:-25℃~+105℃
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay