LQH32MN391J23L
LQH32MN391J23L LQH32MN391J23L - Brand New Murata Electronics Fixed Inductors
Get Quote
Buy Now
LQH32MN391J23L
LQH32MN391J23L - Brand New Murata Electronics Fixed Inductors
Manufacturer Part No: LQH32MN391J23L In Stock
Product CategoryFixed Inductors
SeriesLQH32M
Mounting-StyleSMD/SMT
Current-Rating50mA
Termination-StyleSMD/SMT
QualificationCommercial
Operating-Temperature-Range- 25 C to + 85 C
Height2 mm
Length3.2 mm
Width2.5 mm
Package-Case1210 (3225 metric)
Operating-Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Tolerance±5%
Lead-Spacing-
Height-Seated-Max0.087" (2.20mm)
Test-Frequency-
Inductance-Frequency390μH
DC resistance (DCR)22 Ohm Max
Core MaterialsFerrite
Current-Saturation-
Q factor50 @ 796kHz
Self Resonant Frequency5MHz
Frequency-Test1MHz
Lead-Diameter-
Maximum-DC-Current50 mA
Maximum-DC-Resistance22 Ohms
Self-Resonant-Frequency5 MHz
Core-MaterialFerrite Core
Q-Minimum50
Rating
• Operating Temperature Range. -40 to +105°C
• Storage Temperature Range. -40 to +105°C
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay