NVC1100M
NVC1100M NVC1100M - Brand New NEXTCHIP IC Chips
Get Quote
Buy Now
NVC1100M
NVC1100M - Brand New NEXTCHIP IC Chips
Manufacturer Part No: NVC1100M In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerNEXTCHIP
Product CategoryIC Chips
Features
• 30V/30A, RDS(ON)=15mΩ(typ.) @ VGS=10V
RDS(ON)=22mΩ(typ.) @ VGS=5V
• Super High Dense Cell Design
• High Power and Current Handling Capability
• TO-252.TO-220 and SOT-223 Packages
Applications
• Switching Regulators
• Switching Converters
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay