RJP4002ASA-00-Q0
RJP4002ASA-00-Q0 RJP4002ASA-00-Q0 - Brand New RENESAS IC Chips
Get Quote
Buy Now
RJP4002ASA-00-Q0
RJP4002ASA-00-Q0 - Brand New RENESAS IC Chips
Manufacturer Part No: RJP4002ASA-00-Q0 In Stock
Features
• Small surface mount package (TSSOP-8)
• VCES: 400 V
• ICM: 150 A
• Drive voltage : 2.5 V
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay