FSLM2520-R18J=P2
FSLM2520-R18J=P2 FSLM2520-R18J=P2 - Brand New TOKO Fixed Inductors
Get Quote
Buy Now
FSLM2520-R18J=P2
FSLM2520-R18J=P2 - Brand New TOKO Fixed Inductors
Manufacturer Part No: FSLM2520-R18J=P2 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Fixed Inductors
Contact us
ManufacturerTOKO
Product CategoryFixed Inductors
SeriesLLM2520
TypeWirewound
PackagingCut Tape (CT) Alternate Packaging
Current-Rating460mA
Package-Case1008 (2520 Metric)
Operating-Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.106" L x 0.087" W (2.70mm x 2.20mm)
Tolerance±5%
Height-Seated-Max0.067" (1.70mm)
Ratings-
ShieldingUnshielded
Inductance-Frequency180nH
DC resistance (DCR)290 mOhm Max
Core Materials-
Current-Saturation-
Q factor30 @ 25.2MHz
Self Resonant Frequency520MHz
Frequency-Test25.2MHz
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay