YPRH3D28-220M
YPRH3D28-220M YPRH3D28-220M - Brand New YJYCOIN Power Inductors
Buy Now
YPRH3D28-220M
YPRH3D28-220M - Brand New YJYCOIN Power Inductors
Manufacturer Part No: YPRH3D28-220M In Stock
Contact us
精度:±20% 额定电流:0.33A 直流电阻(内阻):146mΩ 电感值:22uH
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% positivoFeedback da eBay