TR88017S
TR88017S TR88017S - Brand New Cirrus Logic IC Chips
Get Quote
Buy Now
TR88017S
TR88017S - Brand New Cirrus Logic IC Chips
Manufacturer Part No: TR88017S In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerCirrus Logic
Product CategoryIC Chips
Product Details
__
SILICON TRIACS
● 8 A RMS, 70 A Peak
● Glass Passivated Wafer
● 400 V to 800 V Off-State Voltage
● Max IGT of 50 mA (Quadrants 1 - 3)
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay