TSL1112RA-220K2R9-PF
TSL1112RA-220K2R9-PF TSL1112RA-220K2R9-PF - Brand New TDK Corporation Fixed Inductors
Get Quote
Buy Now
TSL1112RA-220K2R9-PF
TSL1112RA-220K2R9-PF - Brand New TDK Corporation Fixed Inductors
Manufacturer Part No: TSL1112RA-220K2R9-PF In Stock
SeriesTSL
ProductInductors
Type-
PackagingCut Tape (CT) Alternate Packaging
Current-Rating2.9A
Termination-StyleRadial
Operating-Temperature-Range- 40 C to + 85 C
Length12.2 mm
Package-CaseRadial
Operating-Temperature-20°C ~ 85°C
Mounting-TypeThrough Hole
Size-Dimension0.441" Dia (11.20mm)
Tolerance±10%
Height-Seated-Max0.492" (12.50mm)
Ratings-
Diameter11.2 mm
ShieldingUnshielded
Inductance-Frequency22μH
DC resistance (DCR)40 mOhm Max
Core Materials-
Current-Saturation3.4A
Q factor20 @ 2.52MHz
Self Resonant Frequency9.5MHz
Frequency-Test1kHz
Maximum-DC-Current3.4 A
Maximum-DC-Resistance40 mOhms
Self-Resonant-Frequency9.5 MHz
Q-Minimum20
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay