P6SMB6.8CA/TR13
P6SMB6.8CA/TR13 P6SMB6.8CA/TR13 - Brand New Brightking TVS
Buy Now
P6SMB6.8CA/TR13
P6SMB6.8CA/TR13 - Brand New Brightking TVS
Manufacturer Part No: P6SMB6.8CA/TR13 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: TVS
Condition
Bulk Price
Contact us
VBR=6.8V, Vc=10.5V, Ipp=58.1A 双向
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay