30A02CH-TL
30A02CH-TL 30A02CH-TL - Brand New SANYO Transistors (BJT) - Single
Get Quote
Buy Now
30A02CH-TL
30A02CH-TL - Brand New SANYO Transistors (BJT) - Single
Manufacturer Part No: 30A02CH-TL In Stock
Contact us
ManufacturerSANYO
Product CategoryTransistors (BJT) - Single
Bipolar Transistor
–30V, –0.7A, Low VCE(sat) PNP Single CPH3
Features
• Large current capacitance
• Low collector-to-emitter saturation voltage (resistance) RCE (sat) typ.=580mΩ [IC=0.7A, IB=35mA]
• Small ON-resistance (Ron)
Applications
• Low-frequency Amplifier, high-speed switching, small motor drive
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay