CM2838GNIM25TR
CM2838GNIM25TR CM2838GNIM25TR - Brand New CHAMPION IC Chips
Get Quote
Buy Now
CM2838GNIM25TR
CM2838GNIM25TR - Brand New CHAMPION IC Chips
Manufacturer Part No: CM2838GNIM25TR In Stock
Contact us
ManufacturerChampion
◆ Output Voltage: 1.5V, 1.8V, 1.9V, 2.2V, 2.5V, 2.7V, 2.8V, 2.9V, 3.0V, 3.3V, 3.5V, 3.6V, and 3.8V
◆ High Accuracy Output Voltage: +/- 1.5%
◆ Guaranteed 300mA Output
◆ Input Range of 2.6V to 7.0V
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay