FT20-222B
FT20-222B FT20-222B - Brand New FUN-JIN IC Chips
Get Quote
Buy Now
FT20-222B
FT20-222B - Brand New FUN-JIN IC Chips
Manufacturer Part No: FT20-222B In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerFUN-JIN
Product CategoryIC Chips
Product Details
__
Fast Silicon Rectifiers
• Nominal current 20 A
• Repetitive peak reverse voltage 50…400 V
• Plastic case TO-220AC
• Weight approx. 2.2 g
• Plastic material has UL classification 94V-0
• Standard packaging in tubes
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay