TS3V340RGYRG4
TS3V340RGYRG4 TS3V340RGYRG4 - Brand New TI/BB Analog Switches / Multiplexers
Get Quote
Buy Now
TS3V340RGYRG4
TS3V340RGYRG4 - Brand New TI/BB Analog Switches / Multiplexers
Manufacturer Part No: TS3V340RGYRG4 In Stock
Contact us
ManufacturerTI/BB
■ DEDICATED TO 3.3V OR BATTERY SUPPLY (specified at 3V and 5V)
■ EXTREMELY LOW SUPPLY CURRENT : 9µA typ / comparator
■ WIDE SINGLE SUPPLY RANGE 2.7V TO 16V
■ EXTREMELY LOW INPUT CURRENT : 1pA typ
■ INPUT COMMON-MODE VOLTAGE RANGE INCLUDES GND
■ FAST RESPONSE TIME : 2.5µs typ for 5mV overdrive
■ PIN-TO-PIN AND FUNCTIONALLY COMPATIBLE WITH BIPOLAR LM339
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay