EMF50N03J
EMF50N03J EMF50N03J - Brand New EMC IC Chips
Get Quote
Buy Now
EMF50N03J
EMF50N03J - Brand New EMC IC Chips
Manufacturer Part No: EMF50N03J In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerEMC
Product CategoryIC Chips
Product Summary:
BVDSS 30V
RDSON (MAX.) 50mΩ
ID 3.5A
Pb‐Free Lead Plating & Halogen Free
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback da eBay