AT25320A-10TI-1.8
AT25320A-10TI-1.8 AT25320A-10TI-1.8 - Brand New Intel / Altera Memory
Get Quote
Buy Now
AT25320A-10TI-1.8
AT25320A-10TI-1.8 - Brand New Intel / Altera Memory
Manufacturer Part No: AT25320A-10TI-1.8 In Stock
Product CategoryMemory ICs
Series-
PackagingTube
Package-Case8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Operating-Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
InterfaceSPI Serial
Voltage-Supply1.8 V ~ 5.5 V
Supplier-Device-Package8-TSSOP
Memory Capacity32K (4K x 8)
Memory-TypeEEPROM
Speed5MHz, 10MHz, 20MHz
Format-MemoryEEPROMs - Serial
Description
Features
• Serial Peripheral Interface (SPI) Compatible
• Supports SPI Modes 0 (0,0) and 3 (1,1)
– Data Sheet Describes Mode 0 Operation
• Medium-voltage and Standard-voltage Operation
– 2.7 (VCC = 2.7V to 5.5V)
• Extended Temperature Range –40°C to 125°C
• 5.0 MHz Clock Rate
• 32-byte Page Mode
• Block Write Protection
– Protect 1/4, 1/2, or Entire Array
• Self-timed Write Cycle (2 ms [5V] typical)
• High Reliability
– Endurance: One Million Write Cycles
– Data Retention: 100 Years
• 8-lead PDIP, 8-lead JEDEC SOIC Packages and 8-lead TSSOP Packages
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback da eBay