AP1118D33L
AP1118D33L AP1118D33L - Brand New Diodes Incorporated Linear Voltage Regulators
Get Quote
Buy Now
AP1118D33L
AP1118D33L - Brand New Diodes Incorporated Linear Voltage Regulators
Manufacturer Part No: AP1118D33L In Stock
Contact us
ManufacturerDiodes Incorporated
Product CategoryLinear Voltage Regulators
**AP1115 is a low dropout positive adjustable or fixed mode regulato with
0.6A output current capability. The product is specifically designed to provide well-regulated supply for low voltage IC applications such as high- speed bus termination and low current 3.3V logic supply.**
AP1115 is also well suited for other applications such as VGA cards. AP1115 is guaranteed to have <1.3V dropout at full load current making it ideal to provide well regulated outputs of 1.25V to 5V with up to 18V input supply.
AP1115
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback da eBay