TS12A12511DCNR
TS12A12511DCNR TS12A12511DCNR - Brand New Texas Instruments Analog Switches / Multiplexers
Get Quote
Buy Now
TS12A12511DCNR
TS12A12511DCNR - Brand New Texas Instruments Analog Switches / Multiplexers
Manufacturer Part No: TS12A12511DCNR In Stock
Contact us
ManufacturerTexas Instruments
Product CategoryAnalog Switches, Multiplexers, Demultiplexers
Product-CategoryAnalog Switch ICs
RoHSDetails
BrandTexas Instruments
Number-of-Switches1 Switch
Configuration1 x SPDT
On-Resistance-Max8 Ohms
Switch-Voltage-Max+/- 5 V
On-Time-Max115 ns
Off-Time-Max56 ns
Operating-Supply-Voltage2.7 V to 12 V
Maximum-Operating-Temperature+ 85 C
Mounting-StyleSMD/SMT
Package-CaseSOT-23-8
Dual-Supply-Voltage+/- 2.7 V to +/- 6 V
Maximum-Dual-Supply-Voltage+/- 6 V
Minimum-Dual-Supply-Voltage+/- 2.7 V
Minimum-Operating-Temperature- 40 C
PackagingReel
SeriesTS12A12511
Supply-Current-Max1 uA
Supply-TypeSingle Supply Dual Supply
Supply-Voltage-Max12 V
Supply-Voltage-Min2.7 V
Switch-Continuous-Current50 mA
**The MCM6343 is a 4,194,304–bit static random access memory organized as
262,144 words of 16 bits. Static design eliminates the need for external clocks or timing strobes.**
• Single 3.3 V ± 0.3 V Power Supply
• Fast Access Time: 12/15 ns
• Equal Address and Chip Enable Access Time
• All Inputs and Outputs are TTL Compatible
• Data Byte Control
• Fully Static Operation
• Power Operation: 250/240/230 mA Maximum, Active AC
• Commercial and Standard Industrial Temperature Option: – 40 to + 85°C
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback da eBay