YPRH4D28-100M
YPRH4D28-100M YPRH4D28-100M - Brand New YJYCOIN Power Inductors
Buy Now
YPRH4D28-100M
YPRH4D28-100M - Brand New YJYCOIN Power Inductors
Manufacturer Part No: YPRH4D28-100M In Stock
Contact us
精度:±20% 额定电流:1A 直流电阻(内阻):128mΩ 电感值:10uH
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% positivoFeedback da eBay