TS12A44514DR
TS12A44514DR TS12A44514DR - Brand New Texas Instruments Analog Switches / Multiplexers
Get Quote
Buy Now
TS12A44514DR
TS12A44514DR - Brand New Texas Instruments Analog Switches / Multiplexers
Manufacturer Part No: TS12A44514DR In Stock
SeriesTS12A44514
PackagingReel
Unit-Weight0.004564 oz
Mounting-StyleSMD/SMT
Configuration4 x SPST
Pd-Power-Dissipation880 mW
Maximum Operating Temperature+ 85 C
Operating temperature range- 40 C
Operating-Supply-Voltage2 V to 12 V
Supply-Voltage-Max12 V
Supply-Voltage-Min2 V
Package-CaseSOIC-14
Supply-TypeSingle Supply
On-Resistance-Max10 Ohms
Off-Time-Max45 ns
Ports of Switches4 Switch
On-Time-Max75 ns
Switching-Voltage-Max12 V
**The MCM6343 is a 4,194,304–bit static random access memory organized as
262,144 words of 16 bits. Static design eliminates the need for external clocks or timing strobes.**
• Single 3.3 V ± 0.3 V Power Supply
• Commercial and Standard Industrial Temperature Option: – 40 to + 85°C
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback da eBay