CPL2512T4R7M
CPL2512T4R7M CPL2512T4R7M - Brand New TDK Corporation Fixed Inductors
Get Quote
Buy Now
CPL2512T4R7M
CPL2512T4R7M - Brand New TDK Corporation Fixed Inductors
Manufacturer Part No: CPL2512T4R7M Out of Stock
MOQ: 1pcs
Category: Fixed Inductors
Contact us
ManufacturerTDK Corporation
Product CategoryFixed Inductors
Series
TypeWirewound
Packaging
Current-Rating650mA
Package-CaseNonstandard
Operating-Temperature-40°C ~ 105°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.098" L x 0.059" W (2.50mm x 1.50mm)
Tolerance±20%
Height-Seated-Max0.047" (1.20mm)
Ratings-
ShieldingShielded
Inductance-Frequency4.7μH
DC resistance (DCR)468 mOhm Max
Core MaterialsFerrite
Current-Saturation650mA
Q factor-
Self Resonant Frequency-
Frequency-Test-
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay