F766100B
F766100B F766100B - Brand New EPSON IC Chips
Get Quote
Buy Now
F766100B
F766100B - Brand New EPSON IC Chips
Manufacturer Part No: F766100B In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerEPSON
Product CategoryIC Chips
Features
• Ultra Low On-Resistance
- rDS(ON) = 0.085Ω, VGS = 10V
- rDS(ON) = 0.087Ω, VGS = 5V
• Simulation Models
- Temperature Compensated PSPICE® and SABER© Electrical Models
- Spice and SABER© Thermal Impedance Models
- www.semi.Intersil.com
• Peak Current vs Pulse Width Curve
• UIS Rating Curve
• Switching Time vs RGS Curves
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% positivoFeedback da eBay