Y20100DN
Y20100DN Y20100DN - Brand New onsemi IC Chips
Get Quote
Buy Now
Y20100DN
Y20100DN - Brand New onsemi IC Chips
Manufacturer Part No: Y20100DN In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
Manufactureronsemi
Product CategoryIC Chips
Product Details
__
Y2010DN
V rrm = 100V
V r = 100V
If(av) = 20A
i fsm = 150A
• Low forward voltage drop
• High frequency properties and switching speed
• Guard ring for over-voltage protection
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay