TSL1112RA-6R8M4R6-PF
TSL1112RA-6R8M4R6-PF TSL1112RA-6R8M4R6-PF - Brand New TDK Corporation Fixed Inductors
Get Quote
Buy Now
TSL1112RA-6R8M4R6-PF
TSL1112RA-6R8M4R6-PF - Brand New TDK Corporation Fixed Inductors
Manufacturer Part No: TSL1112RA-6R8M4R6-PF In Stock
Current-Rating4.6A
Package-CaseRadial
Operating-Temperature-20°C ~ 85°C
Mounting-TypeThrough Hole
Size-Dimension0.441" Dia (11.20mm)
Tolerance±20%
Height-Seated-Max0.492" (12.50mm)
Ratings-
ShieldingUnshielded
Inductance-Frequency6.8μH
DC resistance (DCR)16 mOhm Max
Core Materials-
Current-Saturation6.1A
Q factor10 @ 7.96MHz
Self Resonant Frequency18MHz
Frequency-Test1kHz
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback da eBay