PDUUAT16-103MLN
PDUUAT16-103MLN PDUUAT16-103MLN - Brand New PROD Common Mode Filters
Buy Now
PDUUAT16-103MLN
PDUUAT16-103MLN - Brand New PROD Common Mode Filters
Manufacturer Part No: PDUUAT16-103MLN In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
Common Mode Inductor 10mH 8mH Min Rated Current 4.5A DC Impedance(DCR):110mΩMAX Number of Circuits 2 Circuits Withstanding Voltage 1KV Power Line Filtering Over EMC UU16
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% positivoFeedback da eBay