FAR-D5CF-881M50-D1F1-V
FAR-D5CF-881M50-D1F1-V FAR-D5CF-881M50-D1F1-V - Brand New FUJITSU IC Chips
Get Quote
Buy Now
FAR-D5CF-881M50-D1F1-V
FAR-D5CF-881M50-D1F1-V - Brand New FUJITSU IC Chips
Manufacturer Part No: FAR-D5CF-881M50-D1F1-V In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerFUJITSU
Product CategoryIC Chips
■ DESCRIPTION
The D5CC series of SAW antenna duplexer apply to the frequency range 700 to 1000 MHz.
D5CC(D1) series are incorporated transmitter filter and receiver filter into a small package and are housed phase circuit in the package. Moreover, I/O of SAW filter is set to impedance 50 Ω, so application requires no external circuits.
■ FEATURES
• Ultra compact and light package (0.14cm3, 9.5 × 7.5 × 2.0 (h) mm Typ.)
• External matching circuits are not required.
• Surface mount package (SMT)
• High handling power resistance (1.2 W Max.)
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback da eBay