GRM32ER71K475KE14L
GRM32ER71K475KE14L GRM32ER71K475KE14L - Brand New Murata Electronics Ceramic Disc Capacitors
Get Quote
Buy Now
GRM32ER71K475KE14L
GRM32ER71K475KE14L - Brand New Murata Electronics Ceramic Disc Capacitors
Manufacturer Part No: GRM32ER71K475KE14L In Stock
Package-Case1210 (3225 Metric)
Capacitance4.7μF
Operating-Temperature-55°C ~ 125°C
Mounting-TypeSurface Mount, MLCC
FeaturesDerating Recommended
Voltage-Rated80V
Size-Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
ApplicationsGeneral Purpose
Tolerance±10%
Ratings-
Thickness-Max0.106" (2.70mm)
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback da eBay