PS8000CC-G
PS8000CC-G PS8000CC-G - Brand New PHISON IC Chips
Get Quote
Buy Now
PS8000CC-G
PS8000CC-G - Brand New PHISON IC Chips
Manufacturer Part No: PS8000CC-G In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerPHISON
Product CategoryIC Chips
FEATURES
• Compliant with requirement #26 of NF-EN45545-2
• High power 800 W at 85 °C bottom case temperature
• Wide resistance range: 0.3 Ω to 900 kΩ E24 series
• Non inductive
• Easy mounting
• Low thermal radiation of the case
• Material categorization: for definitions of compliance please see www.vishay.com/doc?99912
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay