GLFR1608T330M-LR
GLFR1608T330M-LR GLFR1608T330M-LR - Brand New TDK Corporation Fixed Inductors
Get Quote
Buy Now
GLFR1608T330M-LR
GLFR1608T330M-LR - Brand New TDK Corporation Fixed Inductors
Manufacturer Part No: GLFR1608T330M-LR In Stock
PackagingAlternate Packaging
Current-Rating120mA
Termination-StyleSMD/SMT
Operating-Temperature-Range- 40 C to + 105 C
Height0.8 mm
Length1.6 mm
Width0.8 mm
Package-Case0603 (1608 Metric)
Operating-Temperature-40°C ~ 105°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Tolerance±20%
Height-Seated-Max0.039" (1.00mm)
Ratings-
ShieldingShielded
Inductance-Frequency33μH
DC resistance (DCR)2.2 Ohm
Core Materials-
Current-Saturation40mA
Frequency-Test-
Maximum-DC-Current120 mA
Maximum-DC-Resistance2.2 Ohms
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback da eBay