MLF1608A3R9KTA00
MLF1608A3R9KTA00 MLF1608A3R9KTA00 - Brand New TDK Corporation Fixed Inductors
Get Quote
Buy Now
MLF1608A3R9KTA00
MLF1608A3R9KTA00 - Brand New TDK Corporation Fixed Inductors
Manufacturer Part No: MLF1608A3R9KTA00 In Stock
TypeMultilayer
PackagingTape & Reel (TR)
Current-Rating30mA
Package-Case0603 (1608 Metric)
Operating-Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Tolerance±10%
Height-Seated-Max0.037" (0.95mm)
Ratings-
ShieldingShielded
Inductance-Frequency3.9μH
DC resistance (DCR)1.45 Ohm Max
Core MaterialsFerrite
Current-Saturation-
Q factor35 @ 10MHz
Self Resonant Frequency60MHz
Frequency-Test10MHz
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay