MBRB20150CT
MBRB20150CT MBRB20150CT - Brand New GOOD-ARK Schottky Barrier Diodes (SBD)
Buy Now
MBRB20150CT
MBRB20150CT - Brand New GOOD-ARK Schottky Barrier Diodes (SBD)
Manufacturer Part No: MBRB20150CT Out of Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
150V,20A,VF=0.92V@10A
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay