CY62157EV30LL-45ZSXIT
CY62157EV30LL-45ZSXIT CY62157EV30LL-45ZSXIT - Brand New Cypress Semiconductor Memory
Get Quote
Buy Now
CY62157EV30LL-45ZSXIT
CY62157EV30LL-45ZSXIT - Brand New Cypress Semiconductor Memory
Manufacturer Part No: CY62157EV30LL-45ZSXIT In Stock
TypeAsynchronous
PackagingAlternate Packaging
Mounting-StyleSMD/SMT
TradenameMoBL
Package-CaseTSOP-44
Operating-Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
InterfaceParallel
Voltage-Supply2.2 V ~ 3.6 V
Supplier-Device-Package44-TSOP II
Memory Capacity8M (512K x 16)
Memory-TypeSRAM - Asynchronous
Speed45ns
Data-RateSDR
Access-Time45 ns
Interface-TypeParallel
Organization512 k x 16
Supply-Current-Max25 mA
Supply-Voltage-Max3.6 V
Supply-Voltage-Min2.2 V
Features
• 4.5V−5.5V operation
• CMOS for optimum speed/power
• Low active power
— 660 mW (max.)
• Low standby power (L version)
— 2.75 mW (max.)
• Automatic power-down when deselected
• TTL-compatible inputs and outputs
• Easy memory expansion with CE and OE options
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay