X5511WV-10-C35D35-1000
X5511WV-10-C35D35-1000 X5511WV-10-C35D35-1000 - Brand New XKB Connectivity Pin Headers
Buy Now
X5511WV-10-C35D35-1000
X5511WV-10-C35D35-1000 - Brand New XKB Connectivity Pin Headers
Manufacturer Part No: X5511WV-10-C35D35-1000 Out of Stock
MOQ: 1pcs
Category: Pin Headers
Contact us
2.54mm round hole pin, single row, 180 degrees, plastic height 3.0mm, plastic width 2.54mm, D3.5mm, L=10mm, PPS material, gold plated, 10P
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback da eBay