SC02201518
SC02201518 SC02201518 - Brand New Skyworks Solutions Inc. Silicon Capacitors
Get Quote
Buy Now
SC02201518
SC02201518 - Brand New Skyworks Solutions Inc. Silicon Capacitors
Manufacturer Part No: SC02201518 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Silicon Capacitors
Contact us
ManufacturerSkyworks Solutions Inc.
Product CategorySilicon Capacitors
SeriesSC
PackagingBulk
Height0.006" (0.15mm)
Package-CaseNonstandard Chip
Capacitance22pF
Operating-Temperature-65°C ~ 200°C
FeaturesHigh Reliability
Size-Dimension0.015" L x 0.018" W (0.38mm x 0.46mm)
ApplicationsHigh Temperature
Tolerance±20%
Voltage-Breakdown100V
ESR-Equivalent-Series-Resistance-
ESL-Equivalent-Series-Inductance-
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay