GKY6R046
GKY6R046 GKY6R046 - Brand New Sprague-Goodman Trimmers, Variable Capacitors
Get Quote
Buy Now
GKY6R046
GKY6R046 - Brand New Sprague-Goodman Trimmers, Variable Capacitors
Manufacturer Part No: GKY6R046 In Stock
Contact us
ManufacturerSprague-Goodman
Product CategoryTrimmers/Variable Capacitors
SeriesSURFTRIM® GKY
Packaging
Mounting-TypeSurface Mount
FeaturesLow Profile
Voltage-Rated100V
Size-DimensionRectangular - 0.181" L x 0.130" W (4.60mm x 3.30mm)
Height-Seated-Max0.057" (1.45mm)
Capacitance-Range2 ~ 6pF
Adjustment-TypeTop Adjustment
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback da eBay