NLFV32T-101K-EF
NLFV32T-101K-EF NLFV32T-101K-EF - Brand New TDK Corporation Fixed Inductors
Get Quote
Buy Now
NLFV32T-101K-EF
NLFV32T-101K-EF - Brand New TDK Corporation Fixed Inductors
Manufacturer Part No: NLFV32T-101K-EF In Stock
Product CategoryFixed Inductors
SeriesNLFV
PackagingAlternate Packaging
Unit-Weight0.000564 oz
Mounting-StyleSMD/SMT
Current-Rating55mA
Termination-StyleSMD/SMT
Operating-Temperature-Range- 40 C to + 105 C
Height2.2 mm
Length3.2 mm
Width2.5 mm
Package-Case1210 (3225 metric)
Operating-Temperature-40°C ~ 105°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Tolerance±10%
Height-Seated-Max0.094" (2.40mm)
Ratings-
ShieldingShielded
Test-Frequency796 kHz
Inductance-Frequency100μH
DC resistance (DCR)2.64 Ohm Max
Core MaterialsFerrite
Current-Saturation-
Q factor-
Self Resonant Frequency-
Frequency-Test796kHz
Maximum-DC-Current55 mA
Maximum-DC-Resistance2.2 Ohms
Core-MaterialFerrite
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% positivoFeedback da eBay