GXC90000
GXC90000 GXC90000 - Brand New Sprague-Goodman Trimmers, Variable Capacitors
Get Quote
Buy Now
GXC90000
GXC90000 - Brand New Sprague-Goodman Trimmers, Variable Capacitors
Manufacturer Part No: GXC90000 In Stock
Contact us
ManufacturerSprague-Goodman
Product CategoryTrimmers/Variable Capacitors
Series-
PackagingBulk
Mounting-TypeThrough Hole
FeaturesGeneral Purpose
Voltage-Rated100V
Size-Dimension0.433" L x 0.374" W (11.00mm x 9.50mm)
Height-Seated-Max0.488" (12.40mm)
Capacitance-Range8 ~ 90pF
Adjustment-TypeTop and Bottom Adjustment
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay