YPRH0704-331M
YPRH0704-331M YPRH0704-331M - Brand New YJYCOIN Power Inductors
Buy Now
YPRH0704-331M
YPRH0704-331M - Brand New YJYCOIN Power Inductors
Manufacturer Part No: YPRH0704-331M In Stock
Contact us
精度:±20% 额定电流:0.32A 直流电阻(内阻):1860mΩ 电感值:330uH
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback de eBay