HDSP2114S
HDSP2114S HDSP2114S - Brand New OSRAM Display Modules - LED Dot Matrix and Cluster
Get Quote
Buy Now
HDSP2114S
HDSP2114S - Brand New OSRAM Display Modules - LED Dot Matrix and Cluster
Manufacturer Part No: HDSP2114S In Stock
Contact us
ManufacturerOsram
Product CategoryDisplay Modules - LED Dot Matrix and Cluster
ColorGreen
SeriesIntelligent Display®
Size-Dimension1.68" L x 0.77" W x 0.21" H (42.67mm x 19.58mm x 5.31mm)
InterfaceParallel, 8-Bit
Configuration5 x 7
Vf-
Millicandela-Rating510μcd
Internal-Connection-
Product Details
__
Integrated Circuits
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback de eBay