RJP4002ANS-00#Q1
RJP4002ANS-00#Q1 RJP4002ANS-00#Q1 - Brand New RENESAS IC Chips
Get Quote
Buy Now
RJP4002ANS-00#Q1
RJP4002ANS-00#Q1 - Brand New RENESAS IC Chips
Manufacturer Part No: RJP4002ANS-00#Q1 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerRENESAS
Product CategoryIC Chips
MfrRenesas Electronics America Inc
Series*
PackageBulk
Product-StatusActive
Features
• Ultra small surface mount package (VSON-8)
• VCES: 400 V
• ICM: 150 A
• Drive voltage: 2.5 V
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback de eBay