RU40120M
RU40120M RU40120M - Brand New Ruichips Field Effect Tube (MOSFET)
Buy Now
RU40120M
RU40120M - Brand New Ruichips Field Effect Tube (MOSFET)
Manufacturer Part No: RU40120M In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
N-Channel, 40V, 120A, 2.7mΩ@10V
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback de eBay