MS100N03
MS100N03 MS100N03 - Brand New MSKSEMI Field Effect Tube (MOSFET)
Buy Now
MS100N03
MS100N03 - Brand New MSKSEMI Field Effect Tube (MOSFET)
Manufacturer Part No: MS100N03 In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
类型:N-channel 漏源电压(Vdss):30V 连续漏极电流(Id):90A 功率(Pd):105W 导通电阻(RDS(on)@Vgs,Id):70mΩ@10V,阈值电压(Vgs(th)@Id):1.0V@250μA
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% positivoFeedback de eBay