AT93C46-10SU1.8
AT93C46-10SU1.8 AT93C46-10SU1.8 - Brand New Intel / Altera Memory
Get Quote
Buy Now
AT93C46-10SU1.8
AT93C46-10SU1.8 - Brand New Intel / Altera Memory
Manufacturer Part No: AT93C46-10SU1.8 In Stock
– 2.7 (VCC = 2.7V to 5.5V)
– 1.8 (VCC = 1.8V to 5.5V)
• User-selectable Internal Organization
– 1K: 128 x 8 or 64 x 16
– 2K: 256 x 8 or 128 x 16
– 4K: 512 x 8 or 256 x 16
• Three-wire Serial Interface
• 2 MHz Clock Rate (5V)
– Data Retention: 100 Years
• Automotive Grade, Extended Temperature and Lead-Free/Halogen-Free Devices Available
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% positivoFeedback de eBay