PZ1608U121-2R0TF
PZ1608U121-2R0TF PZ1608U121-2R0TF - Brand New Sunlord IC Chips
Get Quote
Buy Now
PZ1608U121-2R0TF
PZ1608U121-2R0TF - Brand New Sunlord IC Chips
Manufacturer Part No: PZ1608U121-2R0TF In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
Manufacturersunlord
Product CategoryIC Chips
MfrShenzhen Sunlord Electronics Co. Ltd.
SeriesPZ
PackageTape & Reel (TR)
Product-StatusActive
Filter-TypePower Line
Number-of-Lines1
Impedance-Frequency120 Ohms @ 100 MHz
Current-Rating-Max2A
DC-Resistance-DCR-Max50mOhm
Ratings-
Operating-Temperature-55°C ~ 125°C
Package-Case0603 (1608 Metric)
Mounting-TypeSurface Mount
Height-Max0.037" (0.95mm)
Size-Dimension0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
**The ZA Series of transient voltage surge suppressors are radial leaded
These devices are available in five model sizes: 5mm, 7mm, 10mm, 14mm and 20mm, and feature a wide V DC voltage range of 5.5V to 615V.
See ZA Series Device Ratings and Specifications Table for part number and brand information.
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback de eBay