EMB32A03G
EMB32A03G EMB32A03G - Brand New EMC IC Chips
Get Quote
Buy Now
EMB32A03G
EMB32A03G - Brand New EMC IC Chips
Manufacturer Part No: EMB32A03G In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerEMC
Product CategoryIC Chips
Product Summary:
BVDSS 30V
RDSON (MAX.) 32mΩ
ID 6.5A
Pb‐Free Lead Plating & Halogen Free
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback de eBay