X1311FVS-33-C43D35R2
X1311FVS-33-C43D35R2 X1311FVS-33-C43D35R2 - Brand New XKB Connectivity Female Headers
Buy Now
X1311FVS-33-C43D35R2
X1311FVS-33-C43D35R2 - Brand New XKB Connectivity Female Headers
Manufacturer Part No: X1311FVS-33-C43D35R2 Out of Stock
Contact us
1.27mm female, single row, stand-up, plastic height 4.3mm, plastic width 2.10mm, lower pin D3.5mm, U-shape, 6T material, Au foot 1u", R2, 33P
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback de eBay