JMK325BJ226MM-T
JMK325BJ226MM-T JMK325BJ226MM-T - Brand New TAIYO YUDEN Ceramic Disc Capacitors
Get Quote
Buy Now
JMK325BJ226MM-T
JMK325BJ226MM-T - Brand New TAIYO YUDEN Ceramic Disc Capacitors
Manufacturer Part No: JMK325BJ226MM-T In Stock
Contact us
ManufacturerTaiyo Yuden
Product CategoryCeramic Capacitors
SeriesM
PackagingAlternate Packaging
Package-Case1210 (3225 Metric)
Capacitance22μF
Operating-Temperature-55°C ~ 85°C
Mounting-TypeSurface Mount, MLCC
Features-
Voltage-Rated6.3V
Size-Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
ApplicationsGeneral Purpose
Tolerance±20%
Temperature-CoefficientX5R
Lead-Style-
Failure-Rate-
Lead-Spacing-
Height-Seated-Max-
Ratings-
Thickness-Max0.106" (2.70mm)
Product Details
__
Please read this notice before using the TAIYO YUDEN products.
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback de eBay