X1311FV-37-C43D24
X1311FV-37-C43D24 X1311FV-37-C43D24 - Brand New XKB Connectivity Female Headers
Buy Now
X1311FV-37-C43D24
X1311FV-37-C43D24 - Brand New XKB Connectivity Female Headers
Manufacturer Part No: X1311FV-37-C43D24 Out of Stock
Contact us
1.27mm female, single row, 180 degrees, plastic height 4.3mm, plastic width 2.10mm, lower pin D2.4mm, U-shape, 6T material, Au foot 1u", 37P
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback de eBay