USA12400S-8
USA12400S-8 USA12400S-8 - Brand New UHV-POWER Power Modules
Buy Now
USA12400S-8
USA12400S-8 - Brand New UHV-POWER Power Modules
Manufacturer Part No: USA12400S-8 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Power Modules
Condition
Bulk Price
Contact us
8W, input 10V-18V, output 400V, suitable for instrumentation, medical, high-voltage electrolytic capacitor charging
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback de eBay