CH016M471LO5.5*13L-1A4TG3C
Buy Now
CH016M471LO5.5*13L-1A4TG3C
CH016M471LO5.5*13L-1A4TG3C - Brand New BERYL Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded
Manufacturer Part No: CH016M471LO5.5*13L-1A4TG3C In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
容值:470uF 精度:±20% 额定电压:16V 电容体直径:5.5mm 电容体长度:13mm 耐高纹波,耐高温 工作寿命:2000hrs@125℃ 工作温度:-55℃~+125℃
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback de eBay