TLP3100T
TLP3100T TLP3100T - Brand New TOSHIBA IC Chips
Get Quote
Buy Now
TLP3100T
TLP3100T - Brand New TOSHIBA IC Chips
Manufacturer Part No: TLP3100T In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerTOSHIBA
Product CategoryIC Chips
Measurement Equipment
FA (Factory Automation)
Power Line Control
Security Equipment
• 6-pin SOP (2.54SOP6): 2.1 mm high, 2.54 mm pitch
• Normally opened (form A) device
• Peak OFF-state voltage: 100 V (min)
• Trigger LED current: 3 mA (max)
• ON-state current: 1.4 A (max) (Ta=50℃ )
• ON-state resistance: 0.1 Ω (typ.), 0.2 Ω (max)
• Capacitance: 1000 pF (typ.)
• OFF-state current: 10 nA (max)
• Isolation voltage: 1500 Vrms (min)
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback de eBay